Настав час фінальних ігор ерудитів м. Добропілля

Настав час заключних ігор ерудитів м. Добропілля. 18 та 19 квітня  пройшли фінальні ігри,  дуже напружені. Команди старшокласників змагалися в "Інтелектуальному каламбурі", учні 7 - 8 класів  - з теми "Розважаючись - навчаюсь". 

Підсумки фінальних ігор такі: 

  • команда гри «IQнового покоління» за підсумками всьго сезону ігор зайняла ІІ призове місце;
  • команда гри "Ерудит-квартет" - ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців!

В гостинному домі Центральної міської бібліотеки знову відбулись  березневі інтелектуальні  ігри «IQнового покоління»; «Ерудит-квартет». Учні-ерудити   з навчальних закладів  м. Добропілля, м. Білицьке, м. Білозерське змагались за звання найкращих та найрозумніших.

Результати гри «IQнового покоління» для старшої вікової категорії:

I місце: НВК-гімназія-660 балів;

II місце: ЗЗСО№9-580 балів;

III місце: НВК№7-480 балів.

Результати гри «Ерудит-квартет» для середньої вікової категорії:

 

I місце: ЗЗСО№6-565 балів;

II місце: НВК-гімназія-505 балів;

III місце: НВК№4-410 балів.

Організатори чекають усіх на заключний конкурс, який має пройти в квітні місяці. Саме на цій грі будуть підведені підсумки, оголошені та нагороджені переможці. З нетерпінням чекатимемо на нову яскраву зустріч!!! 

 

 

 

 

Інтелектуальні змагання в місті Добропіллі продовжуються

З 21 по 23 лютого 2018 року найрозумніші, найкмітливіші, найерудованіші та найвинахідливіші учні з дев'яти закладів загальної середньої освіти великого Добропілля зібралися на зимових інтелектуальних іграх Центру дитячої та юнацької творчості, які пройшли в  гостинному залі Центральної міської бібліотеки. Для учасників «IQ нового покоління», «Ерудит-квартет» були підготовлені цікаві відео-запитання, ребуси, бліц-опитування та інтелектуальні бої.  Старшокласники змагалися  в грі «IQ нового покоління» з теми "З Україною в серці" за такими питаннями : святкові дати України, обрядовість, національний одяг, національні страви, цікаві факти про Україну, менталітет, герої України. Учні проявили ерудованість, обізнаність, вміння працювати в команді. Набрали 410 балів.

22 лютого 2018 року учні 7-8 класів прийняли участь в грі "Ерудит-квартет" з теми "Я - громадянин своєї держави", мандрували історичними пам'ятками України, продемонстрували знання з історії України, географії, а також представили домашнє завдання - есе "За що я люблю свою державу". Набрали 865 балів.

 

 

Інтелектуали змагаються

13 та 14 грудня 2017 року відбулися чергові інтелектуальні ігри.

Темою інтелектуальної гри для старшокласників  «IQ нового покоління»  було обрано «Мистецтво». Тема дуже об’ємна. Оброблено дуже багато інформації, визначені найбільш поширені питання : кіно,  театр, музеї, скульптура, музика, хореографія, поезія, образотворче мистецтво. Складними були відео питання.  Але команда впоралась з усіма завданнями і набрала 435 балів, посівши ІІ місце.

 

Тема інтелектуальної  гри «Ерудит-квартет» перекликалась з темою для старшокласників – «Я – творча особистість». Переглянувши відео діти відгадували різні танцювальні стилі, вокальне виконання відомих співців, за кадрами відомих балетів відгадували назву балету, а також найтитулованіші кінострічки    минулого та сьогодення. Найбільш феєричним було демонстрування  домашнього завдання – циганський танок під акомпанемент гітари. В цілому команда виступила добре, набравши 1200 балів та зайнявши І місце. 

У Добропіллі   Розпочато сезон інтелектуальних ігор

У листопаді  клуб юних ерудитів міста Добропілля  запросив на нові ігри своїх прихильників. 15, 16 листопада в затишному читальному залі Центральної міської бібліотеки масовим відділом ЦДЮТ була проведена  перша серія інтелектуальних ігор. Старшокласники в цьому місяці грають в гру «IQ нового покоління», де поглиблюють свої знання в багатьох напрямках, а саме «Освітній коловорот»: Історія України, Математика, Українська література, Анатомія, Мовознавство, Архітектура, Економіка, Екологія. 

Питання були цікаві, неординарні, треба було поміркувати, щось пригадати. Гра пройшла в дружній атмосфері. Команда ерудитів гімназії набрала 300 балів і зайняла друге місце.

Учні 7-8 класів змагались в інтелектуальній грі «Ерудит-квартет» з теми «Я – школяр». Кожний член команди відповідав на питання визначеного раунду: мовознавство, література, математика, інформатика. До пятого  раунду діти підготували домашнє завдання – курйозну сценку зі шкільного життя. Для сценки обрано контрольну роботу з біології, учні мовою жестів показали як це відбувається. За гру набрали 390 балів.