Комфортне бібліотечне середовище

Проєкт "Бібліотека на всі 100!"

     Сьогодні бібліотека є чи не єдиним місцем, де дитина має можливість безкоштовно реалізувати свої культурні, освітні, інформаційні, комунікативні потреби. Тому є величезна потреба у створенні сучасного простору в шкільній бібліотеці НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» для реалізації вищезазначеної потреби.

Мета проекту:

Створити бібліотеку «на всі 100!».   

·         Перетворення шкільної бібліотеки в інформаційний центр та центр дозвілля учнів, що дозволить підвищити якість навчально-виховного процесу, забезпечить  перехід до якісно нових комунікативних технологій, створить умови для використання ресурсів школи всіма членами громади.  

·         Забезпечення доступу до інформації на різних носіях.

·          Створення платформи для інтерактивного навчання та творчості, проведення культурно-освітніх заходів.

·         Мінімізація ризиків долучення учнів  НВК №1 та молоді селища шахти «Алмазна» до шкідливих звичок.

 

·         Інтеграція учнів з особливими потребами в соціокультурний простір.
    Діти в бібліотеці повинні читати книги, шукати потрібну інформацію , готуватися до уроків, олімпіад, тощо, і в той же час відпочивати від уроків, приймати участь у різноманітних масових заходах.  Для здійснення цього реформування сьогоднішня шкільна бібліотека потребує забезпечення новим сучасним бібліотечним обладнанням (меблі, стелажі) та електронними ресурсами (комп’ютери,  мультимедійне забезпечення, офісна оргтехніка.)